KOČIČKY K ADOPCI

Specializujeme se na péči o stará, nemocná a handicapovaná zvířata, která u nás často zůstávají na dožití. Pomoc poskytujeme i dalším zvířátkům v nouzi. Někteří jsou nalezenci, jiní opuštění po zemřelých majitelích, a některé přebíráme z jiných útulků, z odchytů nebo z ulice. Kočičky, u kterých není z různých důvodů adopce možná, nabízíme k adopci virtuální.
Pokud máte zájem o adopci kočičky, volejte nebo pište na kontakt uvedený v článku. Zaujala vás kočička k virtuální adopci a chtěli byste jí pomoci jakýmkoliv pravidelným příspěvkem? Napište nám na uvedený e-mail.

Kliknutím na jméno kočičky zobrazíte detailní popis a fotku. 

Knoflíček se narodil v říjnu 2023 v opuštěném areálu firmy, kde bylo více koček. Je kastrovaný, Fiv/Felv negativní. Je opatrnější vůči lidem, ale jen zpočátku, pak je to mazel největší. Stále má vystrčený jazýček, nemá totiž zoubky. Má moc rád jídlo, takže cokoliv slyší, tj. šustění pytlíku, příborníku atd. je hned u člověka a čeká na něco dobrého....

MAJDA

28.12.2023

Majda dřív bydlela ve vigvamu opuštěném bezdomovci. Našly je tam dobré duše, které chodily kočičky krmit, a tak se Majda ocitla v Tyldě. Ráda by k někomu hodnému domů ♥️. Je FeLV/FIV negativní, narozená 2020.
Více informací na tel. 603 597 194

MENDY

28.12.2023

Mendy našli na polní cestě s 5 koťátky úplně vyčerpanou. Koťátka bohužel nepřežila, Mendy naštěstí ano. Hledá své lidi, kteří se o ni dobře postarají 😻. Kočička je FeLV/FIV negativní, narozená 2020.
Více informací na tel. 603 597 194

BARBIE

28.12.2023

Barbie je mazlivá kočička, která se do Tyldy dostala s maminkou Agátou a bráškou Kennym. Jejich majitelé odešli do domova důchodců. Bydleli v domku se zahradou, kde kočičky mohly dovnitř i ven, proto by pro ně byl ideální podobný domov. Podmínkou je, že v prvních 6 týdnech bude Barbie pouze uvnitř, aby přijala domov za svůj. Teprve potom může jít...

KENNY

28.12.2023

Kenny je kočičí krasavec a mazel. Do Tyldy přišel s maminkou Agátou a sestřičkou Barbie. Jejich majitelé odešli do domova důchodců. Kočičky byly zvyklé chodit ven i pobývat uvnitř rodinného domku, proto hledají podobné bydlení. Podmínkou je, že prvních 6 týdnů musí být Kenny pouze uvnitř, aby si zvykl a přijal domov za svůj. Teprve pak se může...

LÍZINKA

25.12.2023

Lízinka je dvouletá maminka tří půlročních koťátek. Bydlela v areálu určenému k demolici, a tak i s dětmi zakotvila v Tyldě. Je moc hodná a hledá nový domov. Je FeLV/FIV negativní.
Více informací na tel. 603 597 194

GÁBINKA

25.12.2023

Gábinka je půlroční dcerka Lízinky. Do Tyldy přišla i s maminkou a sourozenci ze zbouraného areálu a jméno dostala po své skvělé tetě zachránkyni😻. Je zatím plachá a hledá vlastního mazlitele😺. Je FeLV/FIV negativní.
Více informací na tel. 603 597 194

RUFUS

04.10.2022

Přijat 22.11.2021 z obce Horčápsko. RUFÍK - milý, mazlivý moureček, narozený 2020. Hledá nový domov nejlépe v bytě. V nové rodině by byl šťastný aspoň za jednoho kočičího kamaráda a hlavně za zabezpečená okna, ve kterých se rád vyhřívá. Původně plachý kocourek se naučil mazlit a už si sám chodí pro pohlazení. Je to moc hezký, milý a příjemný...

Kocour nalezený v Zaječově 16.4.2022 v hrozném stavu - zubožený, srst obalená špínou, má jazyk poleptaný kyselinou. Dal se v nás celkem dohromady, ale není schopný například sám se umýt.

Kocour s nemocnýma očima byl přijat do azylu 18.3.2022, pochází od bezdomovců žijících v Kladně. Prodělal operaci očních víček a je velmi plachý, proto ho nabízíme k adopci virtuální.

© 2017 Kočičí a psí útulek | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!