KOČIČKY K ADOPCI

Info ke všem kočičkám na tel. 603 597 194

Kliknutím na jméno kočičky zobrazíte její detailní popis a fotku.

 

MAGGIE

06.10.2020

MAGGIE - 5 měsíční vymazlené kotě, hledající milující náruč a rodinu,
do které přinese spoustu lásky, radosti a štěstí 😊 Maggie je zdravá, přítulná a velmi zvědavá kočička. Umí se chovat v bytě a používat kočičí WC. Je to velký živel, v noci neuvěřitelně mazlivá a moc ráda spí v posteli přitulená k člověku.

TEREZKA

01.08.2020

TEREZKA - asi 8 měsíční vymazlené kotě, hledající milující náruč a rodinu,
do které přinese spoustu lásky, radosti a štěstí 😊 Terezka je zdravá, přítulná, nebojácná a zvědavá kočička. Umí se chovat v bytě a používat kočičí WC. Je veselá a temperamentní - chvilku neposedí, jako každé správné kotě.

EMIL

28.04.2020

Emil je 6 letý krasavec s nádherně lesklou srstí, v bytě vzorný, velký tak akorát do náruče. Dobře vychází s dětmi a psy, ostatní kočky si spíše vybírá. Hledá nový domov, kam se už moc těší.
Z důvodu citlivého zažívání smí Emil baštit výhradně granule pro citlivé trávení. Tato dieta je celoživotní, Emila však nijak neomezuje. Nový...

OPIČKA

28.04.2020

Opička je asi 6 letá klasická mourinka. Je to moc milá a extrémně přítulná kočička, která po člověku šplhá opravdu jako opička. Hledá nový domov v domku se zahradou, kde by ráda chodila ven. Je zdravá, kastrovaná a očkovaná, a na nový domov se už moc těší.