KOČIČKY K ADOPCI

Info ke všem kočičkám na tel. 603 597 194

Kliknutím na jméno kočičky zobrazíte její detailní popis a fotku.

 

Kity

15.11.2020

4 měsíční Kity je krásná světlá mourinka se zlatavými odlesky v kožíšku. Je to hravé, veselé a milé kotě, které Vám přinese domů spoustu radosti a lásky. Může být jako jedináček nebo i společně s další hodnou kočičkou. Je zdravá, očkovaná a připravená k odjezdu do nové rodiny.

LÍZINKA

12.11.2020

2 letá krásná mourinka Lízinka hledá nový domov. O svá dvě koťátka, se kterými k nám přišla se už postarala, a teď hledá svůj vlastní domov. Je trochu opatrnější, chvíli potrvá, než získá k někomu důvěru. Pak si i vleze do postele a jemně si se svým člověkem hraje 😊 Je vhodná pouze do bytu. Psy moc ráda nemá. Hledáte-li...

Bodláček a Bubáček - 6 měsíční vymazlení kocourci hledající milující náruč a rodinu, do které přinesou spoustu lásky, radosti a štěstí 😊. Jsou zdraví a přítulní, umí se chovat v bytě a používat kočičí WC. Jsou veselí a temperamentní jako všechna správná koťata.
Jsou vhodní do bytu, případně do domku se zabezpečenou zahradou.
Bydlí v Azylu...

TEREZKA

01.08.2020

TEREZKA - asi 6 měsíční vymazlené kotě, hledající milující náruč a rodinu,
do které přinese spoustu lásky, radosti a štěstí 😊 Terezka je zdravá, přítulná, nebojácná a zvědavá kočička. Umí se chovat v bytě a používat kočičí WC. Je veselá a temperamentní - chvilku neposedí, jako každé správné kotě.

EMIL

28.04.2020

Emil je 6 letý krasavec s nádherně lesklou srstí, v bytě vzorný, velký tak akorát do náruče. Dobře vychází s dětmi a psy, ostatní kočky si spíše vybírá. Hledá nový domov, kam se už moc těší.
Z důvodu citlivého zažívání smí Emil baštit výhradně granule pro citlivé trávení. Tato dieta je celoživotní, Emila však nijak neomezuje. Nový...