KOČIČKY K ADOPCI

Info ke všem kočičkám na tel. 603 597 194

Kliknutím na jméno kočičky zobrazíte její detailní popis a fotku.

 

TEREZKA

01.08.2020

TEREZKA - 4 měsíční vymazlené kotě, hledající milující náruč a rodinu,
do které přinese spoustu lásky, radosti a štěstí 😊 Terezka je zdravá, přítulná, nebojácná a zvědavá kočička. Umí se chovat v bytě a používat kočičí WC. Je veselá a temperamentní - chvilku neposedí, jako každé správné kotě.

EMIL

28.04.2020

Emil je 6 letý krasavec s nádherně lesklou srstí, v bytě vzorný, velký tak akorát do náruče. Dobře vychází s dětmi a psy, ostatní kočky si spíše vybírá. Hledá nový domov, kam se už moc těší.
Z důvodu citlivého zažívání smí Emil baštit výhradně granule pro citlivé trávení. Tato dieta je celoživotní, Emila však nijak neomezuje. Nový...

OPIČKA

28.04.2020

Opička je asi 6 letá klasická mourinka. Je to moc milá a extrémně přítulná kočička, která po člověku šplhá opravdu jako opička. Hledá nový domov v domku se zahradou, kde by ráda chodila ven. Je zdravá, kastrovaná a očkovaná, a na nový domov se už moc těší.

MIKEŠ

25.03.2020

Mikeš je asi dvouletý krásný a velký kocour. Seděl na silnici a neuhnul před autem naší kolegyně. Byl odchycen, naložen a odvezen na veterinu. Byl neskutečně vyhladovělý, zablešený, kulhal, ale jinak zdravý. Po kastraci, očkování a následné domácí péči se z něj vyklubal báječný mazlík. Mikeš je moc milý, krásný a mazlivý kocour, který hledá domov v...

MOUREK

21.11.2019

Mourovatý kocourek MOUREK se narodil v azylu v květnu 2019. Je to milý něžný kocourek, moc rád se mazlí... Potřebuje trochu času, aby si v novém prostředí zvykl. Nový majitel musí mít trochu trpělivosti, dát kocourkovi čas a získá tak milého mazlíka. MOUREK se umí správně chovat v bytě a vzorně používá kočičí záchůdek.