KOČIČKY K ADOPCI

Info ke všem kočičkám na tel. 603 597 194

Kliknutím na jméno kočičky zobrazíte její detailní popis a fotku.

 

BALŮ

07.12.2019

Malý kocourek Balů se dostal do azylu jako 1 denní mámou kočkou opuštěné kotě společně se svými sourozenci. Jako jediný z nich přežil, zvládl všechny komplikace a roste jako z vody. Aktuálně je mu 7 týdnů a zatím je pouze k zamluvení. Do nového domova může jít po očkování - v lednu 2020. Balů se má k čile světu a je to moc milý mazlivý kocourek. ...

MADLENKA

26.11.2019

MADLENKA - černé zlato s nádhernýma očima... Madlenka byla nalezená po prázdninách 2019. Jak rostla, zdálo se, že zvláštně chodí, "plave" jí zadní část těla. Dostupná vyšetření nic neukázala. Madlence to, že chodí trochu "divně" vůbec nevadí. Kam potřebuje se dostane - na postel, do pelíšku na prádelníku. Moc ráda se mazlí, spí v posteli, kamarádí...

MOUREK

21.11.2019

Mourovatý kocourek MOUREK se narodil v azylu v květnu 2019. Je to milý něžný kocourek, moc rád se mazlí... Je opatrnější, potřebuje trochu času, aby si v novém prostředí zvykl. Nový majitel musí mít trochu trpělivosti, dát kocourkovi čas a získá tak milého mazlíka. MOUREK se umí správně chovat v bytě a vzorně používá kočičí záchůdek.

KUKUŘIČKA

06.10.2019

Asi roční mourovatá kočička byla nalezena v kukuřičném poli daleko od lidských obydlí. Byla neskutečně vyhublá, ale vděčná za péči. Nyní už je v pořádku.
Je to milá kočička, moc ráda se mazlí... Není jen čistě mourovatá, v kožíšku má sem tam zlaté flíčky. Umí se správně chovat v bytě a vzorně používá kočičí záchůdek.