KOČIČKY K ADOPCI

Info ke všem kočičkám na tel. 603 597 194

Kliknutím na jméno kočičky zobrazíte její detailní popis a fotku.

 

MADLENKA

26.11.2019

MADLENKA - černé zlato s nádhernýma očima... Madlenka byla nalezená po prázdninách 2019. Jak rostla, zdálo se, že zvláštně chodí, "plave" jí zadní část těla. Dostupná vyšetření nic neukázala. Madlence to, že chodí trochu "divně" vůbec nevadí. Kam potřebuje se dostane - na postel, do pelíšku na prádelníku. Moc ráda se mazlí, spí v posteli, kamarádí...

HVĚZDIČKA

21.11.2019

HVĚZDIČKA je asi 5 měsíční moc milá krásně vybarvená kočička. V azylu je od kotěte, přišla k nám nemocná a zvládla všechny zdravotní komplikace. Teď je z ní krásná zdravá kočička. Je velmi mazlivá a ráda dělá společnost člověku.

Dvě malé sotva dvou měsíční kočičí holčičky někdo vyhodil u lesa. Jsou zdravé, mazlivé a milé, a v Azylu Tylda už vyhlíží nové domovy. Ještě čekají na očkování a pak mohou odjet dělat někomu milé společnice - i jednotlivě.

FELIX

21.11.2019

Kocour FELIX je asi 1,5 roku starý, velký a moc milý, klidný a vyrovnaný kocour. Miluje děti a jejich muchlování, může jít do rodiny, kde nějaké jsou. Určitě by to uvítal. Byl by však i dobrým společníkem do klidné domácnosti.
FELIX je extrémně mazlivý kocour, který nevynechá jedinou příležitost k hlazení a drbání. Vychází dobře i s dalšími kočkami...

MOUREK

21.11.2019

Asi 6 měsíční mourovatý kocourek MOUREK je v azylu od kotěte. Je to milý něžný kocourek, moc rád se mazlí... Je opatrnější, potřebuje trochu času, aby si v novém prostředí zvykl. Nový majitel musí mít trochu trpělivosti, dát kocourkovi čas a získá tak milého mazlíka. MOUREK se umí správně chovat v bytě a vzorně používá kočičí záchůdek.

KUKUŘIČKA

06.10.2019

Asi roční mourovatá kočička byla nalezena v kukuřičném poli daleko od lidských obydlí. Byla neskutečně vyhublá, ale vděčná za péči. Nyní už je v pořádku.
Je to milá kočička, moc ráda se mazlí... Není jen čistě mourovatá, v kožíšku má sem tam zlaté flíčky. Umí se správně chovat v bytě a vzorně používá kočičí záchůdek.