KOČIČKY TRVALE ŽIJÍCÍ V AZYLU

Kliknutím na jméno kočičky zobrazíte její detailní popis a fotku.

 

BIBINKA

07.12.2020

9 měsíční krásná mourinka, která se narodila v azylu. Sestřička Bodláčka a Bubáčka. Je to tichá, milá kočička, která je trochu opatrná, bohužel podědila plachost po své mamince. I tak však Bibinka hledá nový domov u trpělivých lidí, kteří jí dají trochu času, aby jim začala věřit. Když k Vám získá důvěru, bude se pak opatrně mazlit a bude...

MAGGIE - vymazlená kočička 😊 Má krásně stříbřitě mourovatý kožíšek s rezavými chloupky na zádech. Od října 2020, kdy utrpěla vážný úraz hlavy, Maggie nový domov nehledá a zůstává natrvalo v domácím depozitu. Je to velký živel, v noci neuvěřitelně mazlivá a moc ráda spí v posteli přitulená k člověku.
Mazlivá a vždy pozitivně naladěná Maggie našla...

OPIČKA

28.04.2020

Opička je asi 8 letá klasická mourinka. Je to moc milá a extrémně přítulná kočička, která po člověku šplhá opravdu jako opička. Zvykla si v azylu na společnost ostatních kočiček a tak nový domov aktuálně nehledá.

HVĚZDIČKA

21.11.2019

HVĚZDIČKA je asi 6 měsíční moc milá krásně vybarvená kočička. V azylu je od kotěte, přišla k nám hodně nemocná a zvládla všechny zdravotní komplikace. Teď je z ní krásná zdravá kočička. Je velmi mazlivá a ráda dělá společnost člověku. Umí se správně chovat v bytě a vzorně používá kočičí záchůdek.

DÁJA

21.04.2019

Dája - krásná asi 8 letá mourinka. Do azylu se dostala po smrti majitelů, starších manželů. Byla zvyklá žít v bytě rodinného domu spolu s další kočičkou, přivyklá na péči, pohodlí a záchůdky. Než se dostala do azylu, žila opuštěně venku. Je to velice milá a vděčná kočička, která je zvyklá na ostatní kočky a psy.

ZIKMUND

06.11.2017

Zikmund je krásný asi 1,5 roku starý mourovatý kocourek. Bohužel je plašší, a tak mu nový domov zatím nehledáme. Pokud by se vymazlil, bude opět zařazen mezi kočičky hledající nový domov. Zatím u nás spokojeně přebývá a s ostatními kočkami a s pejsky vychází dob...

SLÁDEK

20.10.2017

Sládek je kocourek, který přišel do azylu již před rokem jako kotě. U nás z něj vyrostl hezký a mazlivý kocour. Bohužel ho trápí stále se ucpávající slzné kanálky, takže mu často slzí oči. To je ale jediný zdravotní problém, který má. Jinak je to spokojený kocour, který u nás zřejmě již zůstane natrvalo díky svému handicapu.
Dle veterináře...

BETHOVEN

19.09.2017

Bethoven - krásný velký kocour přišel do Azylu Tylda z jiného útulku, prý je moc plachý bez šance na umístění do rodiny. U nás je sice stále plašší, hlazení se vyhýbá, jinak ale v azylu žije naprosto spokojeně. S ostatními kočkami vychází, sice je nevyhledává, ale jejich spole...