KOČIČKY TRVALE ŽIJÍCÍ V AZYLU

Kliknutím na jméno kočičky zobrazíte její detailní popis a fotku.

 

HVĚZDIČKA

21.11.2019

HVĚZDIČKA je asi 6 měsíční moc milá krásně vybarvená kočička. V azylu je od kotěte, přišla k nám hodně nemocná a zvládla všechny zdravotní komplikace. Teď je z ní krásná zdravá kočička. Je velmi mazlivá a ráda dělá společnost člověku. Umí se správně chovat v bytě a vzorně používá kočičí záchůdek.

DÁJA

21.04.2019

Dája - krásná asi 8 letá mourinka. Do azylu se dostala po smrti majitelů, starších manželů. Byla zvyklá žít v bytě rodinného domu spolu s další kočičkou, přivyklá na péči, pohodlí a záchůdky. Než se dostala do azylu, žila opuštěně venku. Je to velice milá a vděčná kočička, která je zvyklá na ostatní kočky a psy.

MÁJA

21.04.2019

Mája - tříbarevná asi 8 letá kočička. Do azylu se dostala po smrti majitelů, starších manželů. Byla zvyklá žít v bytě rodinného domu spolu s další kočičkou, přivyklá na péči, pohodlí a záchůdky. Než se dostala do azylu, žila opuštěně venku. Je to velice milá a vděčná kočička, která je zvyklá na ostatní kočky a psy.

ZIKMUND

06.11.2017

Zikmund je krásný asi 1,5 roku starý mourovatý kocourek. Bohužel je plašší, a tak mu nový domov zatím nehledáme. Pokud by se vymazlil, bude opět zařazen mezi kočičky hledající nový domov. Zatím u nás spokojeně přebývá a s ostatními kočkami a s pejsky vychází dob...

SLÁDEK

20.10.2017

Sládek je kocourek, který přišel do azylu již před rokem jako kotě. U nás z něj vyrostl hezký a mazlivý kocour. Bohužel ho trápí stále se ucpávající slzné kanálky, takže mu často slzí oči. To je ale jediný zdravotní problém, který má. Jinak je to spokojený kocour, který u nás zřejmě již zůstane natrvalo díky svému handicapu.
Dle veterináře...

BETHOVEN

19.09.2017

Bethoven - krásný velký kocour přišel do Azylu Tylda z jiného útulku, prý je moc plachý bez šance na umístění do rodiny. U nás je sice stále plašší, hlazení se vyhýbá, jinak ale v azylu žije naprosto spokojeně. S ostatními kočkami vychází, sice je nevyhledává, ale jejich spole...