KOČIČKY K ADOPCI

Specializujeme se na péči o stará, nemocná a handicapovaná zvířata, která u nás často zůstávají na dožití. Pomoc poskytujeme i dalším zvířátkům v nouzi. Někteří jsou nalezenci, jiní opuštění po zemřelých majitelích, a některé přebíráme z jiných útulků, z odchytů nebo z ulice. Kočičky, u kterých není z různých důvodů adopce možná, nabízíme k adopci virtuální.
Pokud máte zájem o adopci kočičky, volejte nebo pište na kontakt uvedený v článku. Zaujala vás kočička k virtuální adopci a chtěli byste jí pomoci jakýmkoliv pravidelným příspěvkem? Napište nám na uvedený e-mail.

Kliknutím na jméno kočičky zobrazíte detailní popis a fotku. 

BLEKY

25.03.2024

Bleky se narodila na podzim v roce 2023 divoké venkovní kočičce. Je očkovaná, kastrovaná, FeLV/FIV negativní. Je plachá a hledá trpělivého člověka, který ji naučí mazlení. Do nového domova může odejít ihned.
Více informací na tel 603 597 194

PITRÝSEK

25.03.2024

Pitrýsek se narodil v roce 2014, je kastrovaný, očkovaný, FeLV/ FIV negativní. Byl zvyklý žít s jedním člověkem, proto mu chvilku trvá, než se v novém prostředí zabydlí. Je vhodný do bytu, zvyklý na kočky a psa. Do nového domova může odejít ihned.
Více informací na 603 597 194

Hanička se narodila 30.6.2010 a do Tyldy se dostala kvůli nemoci majitelky. Nebyla zvyklá na další kočky, ale u nás se to postupně zlepšilo a nyní si užívá pravidelné krmení, mazlení a péči spojenou s rozmazlováním. Nový domov už nehledá, nezvykla by si.
Nabízíme ji proto pouze virtuálně.
Více informací na azyltylda@gmail.com

GINGER

15.03.2024

Ginger je u nás na dožití. Po důkladném vyšetření se zjistilo, že je mnohem starší, než se původně předpokládalo. Ginger už neslyší a občas řešíme zdravotní komplikace spojené s vysokým věkem. Nabízíme ji proto k adopci pouze virtuálně.
Více informací na azyltylda@gmail.com

SINDY

15.03.2024

Sindy se narodila v září 2022, je kastrovaná, očkovaná, FeLV/FIV negativní. Byla odchycena jako plachá a neznala lidské pohlazení. Od ostatních kočiček se učí býti mazlíčkem, jde jí to pomaleji, proto hledá trpělivé lidí, kteří budou ve vymazlování pokračovat.
Více informací na 773 213 644

ŤAPINKA

10.03.2024

Ťapinka narozená v červnu 2023 je uvrněná, mazlivá kočička vrácená z adopce, protože nezvládá kontakt s dětmi a chodila mimo zachůdek. V Tyldě se opět vše spravilo ????, proto hledá domov bez dětí. Je FeLV/FIV negativní.
Více? informací na tel. 773213644

RUMBURAK

05.03.2024

11.1.k nám přijel kocourek přímo z veteriny, kam ho k ošetření přivezli hodní nálezci. Rumbuak se narodil nejspíš v září 2023. Je to vděčný mazel, který miluje šmajchlování na klíně a dává hubičky. S ostatními kočičkami vychází skvěle. Je FeLV/FIV negativní, čeká ho kastrace a doufáme, že i brzy nový domov se zdatným mazlitelem.

 KULIČKA

09.02.2024

Kuličku našli a přinesli do Tyldy s bráškou Kubíčkem. Má menší neurologické pohybové potíže, proto je vhodná pouze do bytu. Dnes je jí půl roku, ráda si hraje a mazlí se. Hledá pohodový domov ♥️. Je FeLV/FIV negativní.
Více informací na tel. 603 597 194

Knoflíček se narodil v říjnu 2023 v opuštěném areálu firmy, kde bylo více koček. Je kastrovaný, Fiv/Felv negativní. Je opatrnější vůči lidem, ale jen zpočátku, pak je to mazel největší. Stále má vystrčený jazýček, nemá totiž zoubky. Má moc rád jídlo, takže cokoliv slyší, tj. šustění pytlíku, příborníku atd. je hned u člověka a čeká na něco dobrého....

BARBIE

28.12.2023

Barbie je mazlivá kočička, která se do Tyldy dostala s maminkou Agátou a bráškou Kennym. Jejich majitelé odešli do domova důchodců. Bydleli v domku se zahradou, kde kočičky mohly dovnitř i ven, proto by pro ně byl ideální podobný domov. Podmínkou je, že v prvních 6 týdnech bude Barbie pouze uvnitř, aby přijala domov za svůj. Teprve potom může jít...

© 2017 Kočičí a psí útulek | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!