PEJSCI K ADOPCI 

Specializujeme se na péči o stará, nemocná a handicapovaná zvířata, která u nás často zůstávají na dožití. Někteří jsou nalezenci, jiní opuštění po zemřelých majitelích, a některé přebíráme z jiných útulků z kotců do naší domácí péče. Pejsky, u kterých není z různých důvodů adopce možná, nabízíme k adopci virtuální.
 Pokud máte zájem o adopci pejska, volejte nebo pište na kontakt uvedený v článku. Zaujal vás pejsek k virtuální adopci a chtěli byste mu pomoci jakýmkoliv pravidelným příspěvkem? Napište nám na uvedený e-mail.

Kliknutím na jméno pejska zobrazíte detailní popis a fotku.

 

Ferdík je očkovaný, čipovaný, kastrovaný, má ošetřené zoubky. Vychází s kočkami i se psy, ale nenechá si líbit, když se na něj nějaký psí nàfuka vytahuje. Hledá domov nejlépe v RD u trpělivých lidí, kteří mu dají čas se přizpůsobit.

Tim byl přijat do azylu v únoru 2023. Timovi je okolo 10 let, není to žádný stařík, ale naopak temperamentní sportovní borec plný energie. Vypadá a i se chová jako větší pes. Váží asi 14 kg. Je to milý pes a, moc rád se mazlí.
Je zdravý, očkovaný a kastrovaný a do nového domova se už moc těší.

Filípek se dostal do útulku 15.6.2023 po odchodu majitelů do domova důchodců. Starší pejsek prý asi 12 letý, dle zubů i chování je mladší. Celý život byl opečovávaný a možná i malinko rozmazlovaný. Je zvyklý na stříhání a krásně drží. Loudí dobroty, rád se mazlí a nechce být sám. Nic neničí, ale štěká po odchodu majitele. Potřebuje si zvyknout...

Pět kříženců plemene čivava - dvě fenky a tři psi byli přijati do azylu 12.10.2021 z jiného spolku, který psy odebral z množírny. Jsou to Pegy, Pinky, Kravaťák, Očko a Hynek. Všichni ve špatném zdravotním stavu, zanedbaní, nesocializovaní a extrémně se bojící lidí. Pokud se podaří socializace, budou hledat nový domov. Zatím jsou všichni v léčení,...

Převzatý 16.6.2021 z jiného útulku k nám na dožití. Je mu asi 10 let. Kulíšek je velmi plachý, zřejmě týraný pejsek - u nás se pomalu zlepšuje a postupně se zbavuje svého strachu z lidí.
Nabízíme ho tedy k virtuální adopci.

Malý starý pejsek převzatý do azylu 17.1.2020 z útulku Broumov - na dožití u nás. Je mu odhadem 16 let, je milý a klidný - typický psí senior.
Vzhledem k vysokému věku ho nabízíme k virtuální adopci.

Dvě dospělé feny byly jako asi pětileté 14.6.2017 přijaty z jiného útulku k nám do azylu na dožití. Byly odebrány z množírny, kde se přežívalo 60 pejsků z původní jediného rodičovského páru. Toto úzké příbuzenské křížení u pejsků sice nezpůsobilo fyzická postižení, ale na jejich psychice se doživotně podepsalo. Obě feny jsou na sebe fixované, jsou...

© 2017 Kočičí a psí útulek | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!